SPSC gavo informaciją apie suklastoto sertifikato pateikimą į rinką.
Informuojame, kad sertifikato Nr. 1397-CPR-0571 niekada nėra išdavusi ir iš įmonės "TOTOCHEMICAL" jokių paraiškų vertinti produktus nėra gavusi.
Jei gavote tokį sertifikatą, prašome informuokite apie tai SPSC ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).

1397-CPR-0571


 

SPSC gavo informaciją apie suklastoto sertifikato pateikimą į rinką.
Informuojame, kad sertifikato Nr. 1397-CPR-0891 niekada nėra išdavusi ir iš įmonės "GERANEX UG HAFTUNGSBESCHRÄNKT HRB 28270, Amtsgericht Dortmund, Adresse Ruhrallee , 44139 Dortmund 9" jokių paraiškų vertinti produktus nėra gavusi.
Jei gavote tokį sertifikatą, prašome informuokite apie tai SPSC ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )

1397-CPR-0891

Pranešimas dėl slapukų naudojimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Šie slapukai neatskleidžia jokios jūsų asmeninės informacijos ir naudojami svetainės funkcionalumui. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti, o juos išjungti galima tik, pakeitus naršyklės nuostatas. Naršydami toliau, sutinkate su šių slapukų naudojimu.