NRG3

2017-04-24 (3.2.1.6)

Programos NRG3 instaliacinis failas parsisiuntimui —> setup.exe

Pastabos:

1) Dėl techninių priežasčių nuo 2018-06-25 programos NRG3 instaliaciniai failai perkelti į naują serverį, dėl ko šiek tiek pasikeitė diegimo/registravimo eiga ir nebepalaikomas programos darbas Windows XP operacinėje sistemoje.

2) Dėl minėtos priežasties ši programos versija pažymėta 3.2.2.0. Tačiau skaičiavimų prasme jos veikimas analogiškas 3.2.1.6 versijai. Todėl visi, kurie naudojasi 3.2.1.5 ar 3.2.1.6 versijomis ir neturi poreikio dėl kažkokių priežasčių perinstaliuoti programą, neprivalo imtis jokių programos atnaujinimo veiksmų.

2) Bendra programos NRG3 pagalbos informacija pateikiama PDF faile.

Atkreipkite dėmesį:
  • jei turėjote mokomąją NRG3(M) programos versiją, prieš darbinės NRG3 programos diegimą mokomąją versiją reikia pašalinti;
  • diegiant naująją NRG3 programą, ankstesnės versijos NRG2 bei NRG1 gali likti jūsų kompiuteryje (darbui su senesniais projektais).
Diegimo veiksmų seka

Parsisiųskite ir išsaugokite NRG3 instaliacinį failą setup.exe savo kompiuteryje.
Aktyvuokite instaliacinį failą ir toliau sekite diegimo vedlio nurodymais.

Jei savo kompiuteryje turėjote mokomąją programos versiją, tuomet NRG3 atnaujinimo diegimas bus greitas.
Kitu atveju, priklausomai nuo jūsų kompiuterio programinės įrangos, gali būti papildomai įdiegiami tokie komponentai:
Microsoft .NET Framework 4 (~48 MB)
Microsoft Visual Studio 2010 Report Viewer (~4.5 MB)
Daugeliu atveju šių komponentų diegimas vyksta automatiškai (tereikia patvirtinti sutikimą su licencijos sąlygomis). Tačiau, jei kartais automatinis šių komponentų diegimas nutrūktų dėl klaidų, rekomenduojama minėtus komponentus įsidiegti atskirai ir tik po to paleisti programos instaliacinį failą.