Paieška
Iš naujo

Eilučių sk.:
Psl.:
Viso įrašų: 160
Vardas, pavardė
Įmonė, adresas
Pažymėjimo numeris Telefonas El. paštas
Dovydas Rastenis M-142-15-LSIS-35 +37061422690 dovydas.rastenis@gmail.com
UAB „Klaipėdos komprojektas" M-142-15-LSIS-34 +37046411601 komprojektas@projektai.lt
Žilvinas Barkauskas M-142-15-LSIS-33
Ernestas Marcinkevičius,
UAB "Structurus"
M-142-15-LSIS-32 +37067008706 mar.ernestas@gmail.com
Tomas Selenis,
UAB "Energo projektas",
Dubysos g.60, Klaipėda
M-142-15-LSIS-31 +37064555600 energoprojektas@gmail.com
Andrius Armalis,
Liepų g. 64A, 422 kab., Klaipėda
M-142-15-LSIS-30 +37064011996 Armalisandrius@gmail.com
Valdemaras Geležiūnas,
KTU Architektūros ir statybos institutas, statybinės fizikos laboratorija,
Tunėlio g. 60, Kaunas
M-142-15-LSIS-29 +37064181775 Valdemaras.geleziunas@ktu.lt
Kęstutis Čiuprinskas M-142-15-LSIS-28 +37068737250 kc@vgtu.lt
Kęstutis Jankauskas,
Kauno g. 9a-18, Klaipėda
M-142-15-LSIS-27 +37065072789 infokonstr@gmail.com, kestas.konstruktorius@gmail.com
Mantas Čekaitis,
UAB "JAS",
Kęstučio g. 46A-1, Kaunas
M-142-15-LSIS-26 +37061516873 mantas@jas.lt
Edita Bružikaitė,
UAB "JAS",
Kęstučio g. 46A-1, Kaunas
M-142-15-LSIS-25 +37061149927 edita@jas.lt
UAB "Plėtros partneriai",
Laisvės pr. 77B, Vilnius
M-142-15-LSIS-24 +37061881830 info@pletrospartneriai.lt
Edgaras Gurovas,
UAB "Magreva"
M-142-15-LSIS-23 +37067750042 magreva@inbox.lt
Albertas Uljanovas ,
UAB "Planas B",
Algirdo g. 32-3, Vilnius
M-142-15-LSIS-22 +37068772130 Uljanovas@gmail.com
UAB "Studija 33",
Danės g. 41, Klaipėda
M-142-15-LSIS-21 +37046300163 info@s33.lt
UAB Devyni architektai,
Kareivių g. 19-176, Vilnius
M-142-15-LSIS-20 +37052139907, +37069881941 arunas@devyniarchitektai.lt
Arūnas Žiūkas,
Medeinos 29-48, Vilnius
M-142-15-LSIS-19 +37065047400 arunas.ziukas@gmail.com
UAB "Rusnė",
Miško g. 30-78, Kaunas
M-142-15-LSIS-18 +37069934205 rusne@rusne.lt
Karolis Banionis,
isKTU Architektūros ir statybos institutas, Statybinės fizikos laboratorija,
Tunėlio g. 60, Kaunas
M-142-15-LSIS-17 +37068283532 karolis.banionis@ktu.lt
Valentina Miliauskienė M-142-15-LSIS-16 +37060018553 valentain91@gmail.com
Žydrūnas Naumavičius,
UAB "Žyraiva"
M-142-15-LSIS-15 +37061008806 zyraiva@zebra.lt
Aurimas Geduška,
UAB "Subarchitektūra"
M-142-15-LSIS-14 +37067100357 subarchitektura@gmail.com
Linas Meškauskas,
UAB “JP Architektūra”,
Pylimo g. 58, Vilnius
M-142-15-LSIS-13 +37061127204, +37060105343 linassmeskauskas@gmail.com
Tomas Skuturna,
UAB "Codeco grupė"
M-142-15-LSIS-12 +37064725233 tomas@codeco.lt
Edvardas Šegžda,
UAB "Tiksli forma"
M-142-15-LSIS-11 +37067616686 edvardas@tiksliforma.lt
Eilučių sk.:
Psl.:
Viso įrašų: 160