Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2022 m. kovo 30 d. nutarimu Nr. 321 „Dėl sutikimo pertvarkyti valstybės įmonę Statybos produkcijos sertifikavimo centrą į uždarąją akcinę bendrovę ir valstybės turto investavimo“ sutiko, kad valstybės įmonė Statybos produkcijos sertifikavimo centras būtų pertvarkyta į uždarąją akcinę bendrovę Statybos produkcijos sertifikavimo centrą.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2022 m. birželio 8 d. įsakymu Nr. D1-175 „Dėl valstybės įmonės Statybos produkcijos sertifikavimo centro pertvarkymo į uždarąją akcinę bendrovę“ priimtas sprendimas valstybės įmonę Statybos produkcijos sertifikavimo centrą (įmonės kodas juridinių asmenų registre – 110068926, pertvarkyti į uždarąją akcinę bendrovę.

Su juridinio asmens steigimo dokumentais ir praėjusių 3 finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkiniais susipažinti valstybės įmonės Statybos produkcijos sertifikavimo centro interneto svetainėje www.spsc.lt.

Aplinkos ministro įsakymą dėl VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro pertvarkymo ir patvirtintus uždarosios akcinės bendrovės Statybos produkcijos sertifikavimo centro  įstatus rasite čia.

Pranešimas dėl slapukų naudojimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Šie slapukai neatskleidžia jokios jūsų asmeninės informacijos ir naudojami svetainės funkcionalumui. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti, o juos išjungti galima tik, pakeitus naršyklės nuostatas. Naršydami toliau, sutinkate su šių slapukų naudojimu.