Ši slapukų politika aiškina, kaip mes naudojame slapukus mūsų interneto svetainėje. Mes naudojame tik būtinuosius sesijos slapukus, kad užtikrintume tinkamą tinklapio veikimą ir pagerintume vartotojų patirtį. Šiame dokumente mes aprašome, kaip slapukai veikia, kokios informacijos jie renka ir kaip jūs galite valdyti slapukus savo naršyklėje.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedidelės tekstinės bylos, kurias interneto svetainės laiko jūsų įrenginyje, kai jūs aplankote šias svetaines. Slapukai dažnai būna naudojami tam, kad svetainė veiktų efektyviai, pagerintų vartotojų patirtį arba teiktų tam tikras paslaugas.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes naudojame tik būtinuosius sesijos slapukus. Šie slapukai yra neišvengiami mūsų tinklapio veikimui ir leidžia vartotojams naršyti tinklapyje bei naudotis jo funkcijomis. Šie slapukai nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra laikomi tik per sesiją. Kai sesija baigiasi, slapukai automatiškai ištrinami iš jūsų įrenginio.

Slapukų valdymas

Jūs galite valdyti slapukus savo naršyklėje. Daugumoje naršyklių yra galimybė atmesti arba blokuoti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos tam, kaip veikia svetainė ir jos funkcijos. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų valdymą, lankykitės naršyklės pagalbos skyriuje.

Privatumo politika

Daugiau informacijos apie tai, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją ir kokias teises jūs turite, galite rasti mūsų Asmens duomenų tvarkymo politikoje.

Pranešimas dėl slapukų naudojimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Šie slapukai neatskleidžia jokios jūsų asmeninės informacijos ir naudojami svetainės funkcionalumui. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti, o juos išjungti galima tik, pakeitus naršyklės nuostatas. Naršydami toliau, sutinkate su šių slapukų naudojimu.